https://www.cvkeskus.ee/39159

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39159

PÕETAJA

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevad patsientide hooldamisega seotud protseduurid


Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb

- Põetaja või sotsiaalhooldaja diplom
- Eelnev töökogemus vanurite hooldamisel
- Rõõmus meel ja tahe aidata


Ettevõte pakub

- võimalust töötada vahetustega
- kaasaegset ja arenevat töökeskkonda
- enesetäiendamisvõimalusi
- sõbralikku tööperet


Tööpakkumise number
#39159
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
PÕETAJA
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!