Värsked tööpakkumised

Poesell (müüja-klienditeenindaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57043

Tööpakkumise number

57043

Töö kirjeldus

Klienditeenindus müügisaalis, kaupade tellimine, vastuvõtmine, ladustamine ja eksponeerimine.
Ca 70% tööajast müügitöö ja 30% muud ülesanded.

Pakume mitmekülgset töökohta, kus on võimalik võtta omale ka järgmisi ülesandeid: turundus, telefonimüük, müügi analüüs, uute artiklite ja kaubagruppide otsimine. Võlglastega tegelemine. Internetipoe arendamine ja kaasajastamine.

Nõudmised kandidaadile

• aus ja kohusetundlik
• abivalmis
• avatud suhtlemisviis, hea eneseväljendusoskus
• enesedistsipliin, võime töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
• võime iseseisvalt õppida

Kasuks tuleb:

• algatus- ja vastutusvõime
• avar silmaring, loogiline mõtlemine
• soov areneda koos ettevõttega

Soovitav – töökogemus klienditeenindajana või inimestega töötamise kogemus.

Väärtustame tervislikke eluviise.

Ettevõte pakub

• ajakohast töökeskkonda
• tasuta erialast koolitust ja väljaõpet
• arendavat töökogemust + uusi kogemusi, arenemist koos eduka meeskonnaga
• asjalikku ja sõbralikku väikest kollektiivi kus on nooruslikud ja töökad töökaaslased
• avarat suhtlemisvõimalust
• ettevõttes kehtivaid soodustusi
• heale tegijale väärilist tasu
• huvitavat ja mitmekülgset tööd
• kindlat ja stabiilset töökohta, kindlat sissetulekut
• paindlikku tööaega
• võimalus teha horisontaalset karjääri, täita erinevaid ülesandeid, erinevaid rolle

Lisainfo

Puhkuse aeg kokkuleppel kolleegidega aga mitte hooaja kuudel st oktoober, november ja mai.

Töötasu sõltub töö mahust ehk ülesannetest mis töötaja võtab enda kanda ja ülesannete täitmise korrektsusest.

Personali valikut aitab meil teha Teeninduskvaliteedi Instituut, tel. 7303 757 või www.tki.ee

OÜ Parem Käsi tegevusala tutvustab koduleht www.parem.com
Täname vaatamast meie tööpakkumist ja head kandideerimist!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2005
Brutopalk:
Alates 5500 EEK kuus

Iskikukaitsevahendite, tööriiete, tööjalatsite ning tööstustarvikute jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Teenindus piirkond peamiselt Lõuna-Eesti, internetipoe klientuur üle-Eesti.