Poejuhataja VIP1

LIDL EESTI OÜ

Tööpakkumise number

595148

Lidl Eesti OÜ Poejuhataja

Töö kirjeldus

Kaupluse igapäevatöö organiseerimine ja juhtimine. Tööülesannet tõhus korraldamine ja meeskonna motiveerimine ühiste eesmärkide saavutamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskus, oskus seada prioriteete ning tähtaegadest kinnipidamine. Eesti keele oskus. Valmisolek väljaõppeks välismaal kuni 13 kuud.

Kvaliteetset, väga põhjalikku ning täies ulatuses kompenseeritud väljaõppet välismaal.

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
3. mai 2019
Soovin kandideerida

Poejuhataja

Lidl on edukas jaemüügikett, mis on Euroopas üle 40 aasta hoogsalt laienenud. Tegutseme 30 riigis üle maailma ja pakume kvaliteetseid toidu- ja tööstuskaupu parimate hindadega rohkem kui 10 000 kaupluses. Oleme uhked oma saavutuste üle ja aitame üksteist alati, et muuta Lidl – nii meie rohkem kui 10 000 poodi, laod, kui ka peakontorid, iga päevaga veelgi paremaks. Lidlis leiad tugeva meeskonna, mis usaldab sinu võimeid ja väärtustab koostööd. Avasta ühe Euroopa suurima jaemüügiketi võimalused ja kandideeri meie tööpakkumistele!

Avan ettevõtte profiili