2023-08-23 14:48:55

Подсобный рабочий в Голландию / Töötaja, Hollandisse

CVKeskus.ee klient
2300 - 4200 €/мес Брутто

Описание работы

- Vajatakse töölist objektile roostevaba terase töötlemiseks.
Peamine nõue on töötahe ja õppimine. Väljaõpe kohapeal.

-Требуется работник на площадку по переработке нерж. стали.
Основное требование - обучаемость.

-We are lloking for all-round worker for stainless steel scrap yard by recycling company. Teaching and guidance at the workplace.

Tööülesanded:

-Üldtööd kohapeal, nagu praagi sorteerimine ja analüüs, sissetuleva materjali kontroll, materjali ettevalmistamine ja muud tööd. Võimalik on kasutada erinevaid tööde tehnikaid.

-Задачи: Общие работы на площадке предприятия, такие как сортировка и анализ лома, входной контроль, подготовка образцов и другие задачи. Возможно использование различной техники.

-All-round work on the yard, sorting, sampling, cutting of samples, using of machines.

- Pikaajaline töö. Vabu päevi antakse ca 40 päeva aastas.

-Работа на постоянной основе, выходных предусмотрено примерно 40 дней в году.

-Long term work, this is not for somebody who thinks to go to home country each weekend.

Tööleping sõlmitakse Eesti firmas. Vajalikud dokumendid töötamiseks vormistame.
Оформление через эстонскую фирму.

Working by Estonian company.

Требования к кандидату

- Õppimis- ja töötahe, kannatlikus. Ausus ja kohusetunne.

- Ilma halbade harjumustetta.

- Inglisekeele oskus ja arusaam on vajalik vähemalt algtasemes.

- Suureks plussiks on autojuhiload ja oma auto.

- Euroopa liidu või Ukraina kodakondsus.

- Желание учиться и работать, терпеливость. Честность и чувство долга.

- Без вредных привычек.

- Знание и понимание английского языка необходимо хотя бы на базовом уровне.

- Водительское права и собственный автомобиль большой плюс.

- гражданство Европейского Союза или Украины.

- Willingness to learn and work, patient. Honesty and a sense of duty.

- Without bad habits.

- Knowledge and understanding of the English language is necessary at least at the basic level.

- Driving licenses and own car are a big plus.

- European Union or Ukrainian citizenship.

Фирма предлагает

- Sõidukompensatsiooni Hollandisse

- Sõidukulud töö-kodu-töö kompenseerime 0,19senti/km, uuest aastast hind tõuseb.

- Majutus 450EUR/kuu

- Tööriided

- Head töötasu

- Eelnev töökogemus ei ole vajalik

- Компенсация поездки в Нидерланды.

- Расходы на проезд работа-дом-работа компенсируем на 0,19 цента/км, с нового года цена вырастет.

- Проживание 450 евро/мес.

- Рабочая одежда.

- Хорошая зарплата.

- Oбучение на предприятии, предыдущий опыт работы не обязателен.

- Travel compensation to the Netherlands.

- We compensate work-home-work travel expenses by 0.19 cents/km, the price will increase from the new year.

- Accommodation 450EUR/month
- Good salary

- Previous work experience is not necessary.