Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341146

Plypak tootegrupijuht/ Lean tootmise projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töökorralduse efektiivseks muutmine: Lean põhimõtete juurutamine ja hoidmine, leida parim viis kuidas kasutada olemasolevaid ressursse (tööjõud, toodete tootmisprotsessid, info talletamine jne) ja olla paindlik tööajakasutuses, kasvatada võimsusi (käive tunnis, tükid tunnis).
  • Elektrienergia ja materjali ratsionaalne kasutus (waste minimaliseerimine) toodete valmistusprotsessides, selleks vajalike töökorralduste tegemine ja töötajate juhendamine ning tagasiside andmine tootmise ja tehnoloogia arendusjuhile ning klienditeenindusele.
  • Tööaegade raporteerimiskvaliteedi parandamine, omamaks hinnaarvutuse täpsuse saavutamiseks õiged tööajad ning ülevaade seisakutest, parendada seisakute põhjuste analüüsi, survestada töögrupist mittesõltuvate seisakute tekke alanemiseks tegevusi.
  • Töökorralduses vajalike muudatuste juhtimine tagamaks toodete kõrge kvaliteet.
  • Tööpiirkonna ja seadme korrashoid, heaperemehelik kasutus, ohutuse tagamine töökohtadel, tagada ohutud töötingimused ning efektiivne materjali liikumine.
  • Tarnetäpsuse tagamine ning sellega kaasneva informatsiooni liikuvuse tagamine.

Ootused kandidaadile

  • Juhtimiseks vajalikke isikuomadusi (nt. varasem projektijuhtimise vms kogemus), teiste motiveerimisvõimet/oskust.
  • Häid teadmisi Lean tootmise põhimõtetest, soovitavalt haridus ja/või Lean tootmise parktika.
  • Kõrget eneseteostuse motivatsiooni: soovi panna end proovile ja teha karjääri tootmisettevõttes.
  • Tugevat enesekehtetusvõimet.
  • Head pingetaluvust.
  • Täpsust ja distsiplineeritust.
  • Meeskonnatöötaja- ja juhinatuuri.

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalusi globaalses organisatsioonis.
  • Võimalust õppida ja omanada teadmis tugeva juhi all.
  • Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti.
  • Aktiivset eneseteostusvõimalust.
  • Võimalusi enesetäiendamiseks.

Tööpakkumise number
#341146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2014
Kuulutus sisestati:
5. mai 2014

CVO Recruitmenti kliendiks on Rootsi kapitalil põhinev ettevõte, Nefabi kontserni kuuluv ettevõte - Nefab Packaging OÜ. Nefab tegutseb Eestis alates 2001. aastast Tallinna lähedal Lagedil ning pakub ettevõtetele terviklikke pakendilahendusi.
Nefabi tegevus on suunatud kolmele alusele: globaalne kohalolek, partnerlus ja terviklikud pakendilahendused. Vastamaks rahvusvaheliste ettevõtete aina suurenevatele vajadustele, hõlmab Nefabi kontseptsioon kogu logistikavoo alates pakendamiskonsultatsioonidest kuni lõpliku lahenduse tootmiseni transpordi ja materjalikäsitsemise jaoks. Nefab Eestis alustati alltöövõtu korras peamiselt Rootsi ja Saksa turule vineerist metalltugevdustega transpordipakendi tootmisega ning tänaseks läheb tehasest pool toodangut kohalikule turule ja teine pool ekspordiks teistele Nefabi müügikontoritele. Sellega kaasnevad kiired laokaupade lähetused kliendile, samuti pakub ettevõte klientidele laohoiu teenust (VMI). Kohalikus tehases toodetakse nelja erinevat tootegruppi tooteid (Expak, Plypak, foam, papp).

Lähemalt saab Nefabi kohta informatsiooni www.nefab.ee.

Vaata rohkem