Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53275

PL/SQL programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesandeks on rakenduste arendus ning toodetavate tulemuste dokumenteerimine vastavalt kehtestatud arenduspõhimõtetele.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus ja sellele lisanduv enesetäiendamine infotehnoloogia valdkonnas;
  • töökogemus IT valdkonnas;
  • oracle PL/SQL programmeerimine;
  • teadmised relatsioonilistest andmebaasidest;
  • väga hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus lugemise-arusaamise tasemel;
  • kohusetunne ja otsustusvõime;
  • algatus- ja koostöövõime;
  • hea pinge- ja rutiinitaluvus.

Kasuks tuleb:
  • teadmised teistest Oracle arendusvahenditest – Oracle Forms, Oracle Reports;
  • J2EE raamistiku tundmine

Ettevõte pakub

  • võimalusi enesetäiendamiseks;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • arenguvõimalust ja täiendkoolitust;
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada CV koos kaaskirjaga ja palgasooviga hiljemalt 31. oktoobriks 2005.

Tööpakkumise number
#53275