Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296090

Plekksepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö on väga loomingline, põhi tööülesanneteks on erinevad plekitööd, vihmaveesüsteemid, valtsplekitööd, korstna- ja parapeti plekid, fassadid jne...

Ootused kandidaadile

Kandideerija peab olema kindel, et saab oma tööülesannetega vajadusel üksinda hakkama.

Ettevõte pakub

Ametliku tööd Soomes, elamispinda

Tööpakkumise number
#296090

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Knoobus OÜ on ettevõte mis tegeleb ehituslike katuse ja plekitöödega.

Vaata rohkem

Plekksepp