Värsked tööpakkumised

Plekksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183172

Tööpakkumise number

183172

Töö kirjeldus

Töökoht ehitusplekksepale, kes oskab teha ettevalmistusi, paigaldada plekki ja muid pleki tooteid objektidel.

Nõudmised kandidaadile

Kohustuslik vähemalt 3- 5 aastane töökogemus pekksepana, kes oskab iseseisvalt kõikki plekkesepa töösid objektidel. Pleksepp peav oskama valmistada ja paigaldada valtsplekk katuseid ja muid valtsplekk konstruktsioone. VAJALIK SOOME KEELE OSKUS! Kasuks tuleb tuletöökaardi ja tööturvalisuskaardi olemasolu. Tööle käimist kergendab isikliku auto kasutamisvõimalus.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja makstakse kõik lähetuse ja muud lisad, mis on ettenähtud Soome seaduste alusel. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV-s kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, objektide kirjeldus, plekksepa tööde põhjalik kirjeldus, üksikasjalik tutvustus ja teiste metallitööde oskused.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. november 2009
Kuulutus sisestati:
27. august 2009
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel, Soome TES alusel

Barona Eesti OÜ Soome kontserni Barona tütarettevõte. Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine ja töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse.