Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628396

Plekksepp

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd professionaalsetele plekkseppadele Rootsi.
Töö kirjeldus:
Valtsplekk- katuste ehitus, plekkfassadi paigaldus, erinevad akende-uste liistude paigaldus, vent.korstnate läbiviikude paigaldus, veerennid ja muud plekitööd.

Ootused kandidaadile

Töökogemus vähemalt 3 aastat
Professionaalsete töövõtete ja elementaarsete pleksepa tööriistade olemasolu
Motiveeritus, töökus
Kohusetundlikkus
Korrektsus
Suhtlemine Eesti ja Inglise keeles

Ettevõte pakub

Häid elamis- ja töötingimusi
Konkurentsivõimelist töötasu,
Pikaajalist ja kindlat töösuhet.
Firmapoolset transporti.
Firma tööriided ja isikukaitsevahendid.
Töö graafiku alusel.

NB! tööle võib asuda koheselt.

Lisainfo

NB! PALUN ÄRA KANDIDEERI, KUI SUL PUUDUB KONKREETNE TÖÖTAMISE KOGEMUS NÕUTUD ALAL.

Tööpakkumise number
#628396

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 20 - 25 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
20. november 2019

Marteson OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb Eestis ja Skandinaavias. Ettevõtte põhieesmärk on pakkuda kvaliteetset ehitusteenust ja tööjõudu stabiilsetele ja kõrgete väärtushinnangutega ettevõtetele.
Meie väärtust ja stabiilsust tõendab ka see,et Marteson OÜ on Rootsi Plekkseppade ametiühingu liige.

Vaata rohkem

Plekksepp