Värsked tööpakkumised

Plekksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235944

Tööpakkumise number

235944

Töö kirjeldus

• metallprofiili paigaldus;
• plekist detailide valmistamine ja torustike ja mahutite isoleerimine;

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on:
• kutseharidusega;
• on vähemalt 2 aastane plekktööde teostamise kogemus;
• kohusetundlik, aus, täpne, korrektne ja hea pingetaluvusega;

Ettevõte pakub

• suurettevõtte hüvesid
• vastutusrikast ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes
• kaasaaegsed töötingimused

Lisainfo

Oma CV võib saata aadressile Tiigi 6, Narva 20104 märgusõnaga „PLEKKSEPP“

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. august 2011
Kuulutus sisestati:
10. august 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus tegutseb rahvusvaheliselt Enefiti kaubamärgi all, pakub metalltoodete, energeetika- ja tööstusseadmete valmistajana konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi.