Värsked tööpakkumised

Plekksepp-komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 247906

Tööpakkumise number

247906

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega plekksepp-komplekteerijale, kelle peamisteks tööülesanneteks on sõiduautode ja tarbesõidukite hooldus- ning remonditööd.

Nõudmised kandidaadile

  • EELNEV TÖÖKOGEMUS PLEKKSEPANA VÄHEMALT 3 AASTAT;
  • autoremondialane kutse- või eriharidus;
  • autojuhilubade olemasolu (B- ja C-kategooria);
  • täpsus ja korrektsus.
Kasuks tuleb:
  • tehniline taiplikkus.

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka;
  • koolitusvõimalust;
  • tööd noores ja sõbralikus kollektiivis;
  • arenguvõimalusi;
  • stabiilset- ja täistööajaga tööd.

Lisainfo

  • töö toimub 25-liikmelises töökollektiivis;
  • tööd korraldavad meister ja teeninduse direktor.

Töökoht asub Laagris (Pärnu mnt. 556);

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2012
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2012

AS Iv Pluss kuulub Fakto Gruppi. Ettevõtete grupi põhitegevuseks on autokaubandus ja sellega seonduvad teenused. Fakto Grupi Eestis moodustavad Fakto Auto AS, AS Iv Pluss ning Nempe OÜ. Fakto Grupi ettevõtted teostavad hulgi- ja jaemüüki ning teenindust Nissani ning Fiat Grupi sõidukitele ja IVECO tarbesõidukitele.

AS Iv Pluss on IVECO tarbesõidukite maaletooja ning tegeleb uute ja kasutatud sõidukite müügiga ning sõidukite hoolduse, remondi ja varuosamüügiga. www.ivpluss.ee