Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644052

Plekksepp / katusetööd

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Harald Rentpower OÜ pakub Soomes pikaajalist tööd plekkkatuste paigaldajatele. Miinimum tunnitasu 15 € netto. Ehitusobjektid asuvad Helsingi ümbruses ( Nummela , Espoo, Vantaa jne..). Kandideerijalt ootame töökogemuste olamasolu ja vähest soome keele oskust.
Info tel. +372 5567 5320 või harald(at)rentpower.ee

Ootused kandidaadile

Vähene soome keele oskus ja töökogemuste olemasolu.

Pakume korralikku kokkuleppelist tunnitasu, tasuta majutust ja vajadusel autokütuse kompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#644052

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5000 - 6000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. märts 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem