Värsked tööpakkumised

PLEKKFASAADIDE valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211461

Tööpakkumise number

211461

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Turu ja Helsingi piirkonda plekkfasaadide valmistajaid.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav ehitaja profesionaalsus, plekkfasaadide kogemus (min 3a.), soome töökogemus plekkfasaadi alal.

Ametlikku lepingut, palkka al. 180 eek/h või veelgi motiveerivamat tükitöö palgasüsteemi, ettevõtte poolset majutust.

Lisainfo

Kasuks tuleb Soome töökogemus, head pleksepa- ja ehitusalased oskused, plekkfasaadide kogemus!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. november 2010
Kuulutus sisestati:
5. november 2010

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register, nr. 2143892-5)