Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21470

Plekitööde meister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide operatiivne ja kvaliteetne teenindamine ning nõustamine. Plekkseppade töö juhtimine. Värvitööde allhanke korraldamine. Avariiliste autode kalkulatsioonide koostamine.

Ootused kandidaadile

-erialane haridus
-vähemalt 2.a. pidev plekitööde juhtimiskogemus autoesinduses või kahjukäsitlejana
-väga hea eesti ja vene keele oskus ning lisaks ühe võõrkeele oskus suhtlemistasandil
-arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, RV-Soft)
-autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

-huvitavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
-motiveerivat tulemuspalka

Tööpakkumise number
#21470

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2003
Kuulutus sisestati:
9. mai 2003

AS ESMA AUTO on Jaapani autofirma MAZDA toodete edasimüüja Tallinnas ja Tartus. 2002.a. oktoobris avasime täiesti uue autokeskuse Paldiski mnt 100, kuhu koondasime kõik Mazdadega seonduvad teenused alates autode ja varuosade müügist, hooldusest, remondist kuni kasutatud autode müügini.

Vaata rohkem