Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750695
Veebipõhine värbamine

Plekipainutus masina operaator

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Soomes, Nummelas (50 km Helsingist) terastraadi- ja mööblitorutooteid, lehtmetallist tooteid ja muid metallitöid valmistavasse tehasesse plekipainutus masina operaatorit.

  • erinevate lehtplekk detailide painutamine CNC plekipainutus masinaga.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus plekipainutus masinaga töötamisel tuleb kasuks.

  • Inglise keel suhtlustasandil (min B1) ja/või Soome keel.

  • Motiveeritud lähenemine, täpsus ja kohusetunne teha oma tööd hästi.

  • Valmisolek vahetustega tööks

Ettevõte pakub

  • Soome tööleping

  • Töö stabiilses ettevõttes

  • Palk, sõltuvalt kogemusest 12-13 €/tunnis + vahetuse lisad.

  • 2 - vahetustega süsteem

  • Tööaeg: 40 tundi/nädalas

  • Töötervishoid pärast esimest kuud

  • Ümberasumisel abistame vajaliku dokumentatsiooni vormistamisel

  • Vajadusel pakume majutust, töötaja poolt makstav 300-350€/kuus (oma tuba)

Tööpakkumise number
#750695