2023-08-23 14:48:55

Plekipainutus masina operaator

CVKeskus.ee klient
12 - 13 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Soomes, Nummelas (50 km Helsingist) terastraadi- ja mööblitorutooteid, lehtmetallist tooteid ja muid metallitöid valmistavasse tehasesse plekipainutus masina operaatorit.

  • erinevate lehtplekk detailide painutamine CNC plekipainutus masinaga.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus plekipainutus masinaga töötamisel tuleb kasuks.
  • Inglise keel suhtlustasandil (min B1) ja/või Soome keel.
  • Motiveeritud lähenemine, täpsus ja kohusetunne teha oma tööd hästi.
  • Valmisolek vahetustega tööks

Ettevõte pakub

  • Soome tööleping
  • Töö stabiilses ettevõttes
  • Palk, sõltuvalt kogemusest 12-13 €/tunnis + vahetuse lisad.
  • 2 - vahetustega süsteem
  • Tööaeg: 40 tundi/nädalas
  • Töötervishoid pärast esimest kuud
  • Ümberasumisel abistame vajaliku dokumentatsiooni vormistamisel
  • Vajadusel pakume majutust, töötaja poolt makstav 300-350€/kuus (oma tuba)