Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #240592

Plekilõikamise seadme operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pleki lõikamine vastavalt etteantud juhenditele
  • Vajalike seadistuste tegemine
  • Seadme hoolduse teostamine
  • Pleki paigutamine tõstukiga
  • Täidab vajaliku aruandluse

Ootused kandidaadile

  • Tehniline kesk-eriharidus või erialane töökogemus;
  • Elementaarne arvuti kasutamise oskus;
  • Eesti keele oskus;
  • Korrektsus, täpsus, kohusetunne, töötahe ning ausus;
  • Valmisolek vahetustega tööks

Ettevõte pakub

  • Eesti keskmisest kõrgemat palka katseaja edukal läbimisel
  • Stabiilset töökohta
  • Meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#240592

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2011

AS Metaprint on Eesti kapitalil põhinev dekoreeritud metalltaara tootja. Ettevõte tegutseb iseseisva juriidilise isikuna alates 1995 aastast, kuigi antud tegevusvaldkonnas omame üle saja aasta pikkust katkematut tootmiskogemust. Kitsamalt oleme keskendunud 3-osalise aerosoolpudeli valmistamisele, mida turustame nii Eestis kui ka ekspordime Lääne-Euroopasse ja Venemaale.

Vaata rohkem