Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127523

PLC ja TÖÖSTUSSEADMETE PROGRAMMEERIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • koostöös projektitiimiga automaatikaprojektide teostamine
  • klientidele ja koostööpartneritele tehnilise toe pakkumine ja automaatika alaste hooldustööde tegemine

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrgharidus
  • automaatika valdkonna tundmine
  • STEP7 ja WinCC oskused (ka muu PLC tarkvara tundmine tuleb kasuks)
  • Visual Basic NET ja andmebaaside tarkvara oskused
  • võime koostöös klientidega erinevate projektide elluviimiseks
  • initsiatiiv ja sobivus meeskonnatööks ning soovi oma tööd hästi teha
  • inglise ja/või saksa ning vene keele oskus

Kasuks tuleb
  • tööstusliku andmeside valdkonna tundmine (ethernet, profinet)

Kui sa arvad, et automaatika on lahe, siis on see koht just Sulle!

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • väga head ja tehniliselt kompetentset meeskonda
  • motiveerivaid töötingimusi
  • kaasaegset töökeskonda
  • kõiki võimalusi enese professionaalseks arendamiseks
  • võimalust panna alus oma karjäärile Siemens AG parimas divisionis

Lisainfo

CV-le märkida “Programmeerija”

Tööpakkumise number
#127523