Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55753

Plastmasstoodete valmistajad

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Seoses firma tootmismahu suurenemisega vajame täiendavat tööjõudu
  • Plastmasstoodete valmistajate tööülesanneteks on plasttoodete valmistamine erinevate meetoditega.

Ootused kandidaadile

  • Aktiivset ja positiivset suhtumist oma töösse;
  • metallitöölise, puusepa või mehhaaniku kutsetunnistust.

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskonda
  • tööle vastavat palka
  • huvitavat ja rahuldust pakkuvat tööd

Tööpakkumise number
#55753

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
28. november 2005

Muoviura OY on Soome juhtivamaid termo- ja termoreaktiiv plastide maaletooja, hulgimüüja ja töötleja. Firma on moodustatud 1967-ndal aastal. Käive 2004-ndal aastal oli 12 milj. eurot. Töötajaid on Soomes 55 ja Eestis 13. Muoviura OY-l on müügikontorid ja laod Turus Tamperes ja Venemaal St.Peterburis. Tootmisüksused asetsevad Riihimäel ja Eestis. Firma peakontor ja põhitootmisüksus asuvad Riihimäel.

Vaata rohkem