Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223146

PLASTKAEVUTEHASE TOOTMISMEISTER

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmise organiseerimine ja arendamine
  • plaanitäitmise ja kvaliteedi tagamine
  • materjalide ja vajalike vahendite tellimine ning hankimine
  • tootmisega seonduva dokumentatsiooni haldamine ja kuluarvestus

Ootused kandidaadile

  • ametikohale sobiv varasem töökogemus
  • tehniline taip
  • hea planeerimis- ja juhendamisoskus
  • hea suhtlemisoskus, põhjalikkus, täpsus, korrektsus
  • iseseisvus ja algatusvõime

Kasuks tuleb:
  • teadmised veevarustuse- ja kanalistsioonisüsteemide vallas
  • vene, inglise ja/või soome keele oskus

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • tööks vajalikku väljaõpet ja arenemisvõimalust
  • kindlat ja tasuvat tööd

Tööpakkumise number
#223146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
24. märts 2011

KWH Pipe Eesti AS on ühe maailma juhtiva plast- ja eelisoleeritud torusüsteeme tootva ja arendava firma KWH Pipe tütarettevõte Eestis

Vaata rohkem