Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23625

Plastivalu masinate seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Plastivalu masinate vormide vahetamine
  • Seadmete töötehnoloogia sisestamine
  • Seadmete töötehnoloogia korrigeerimine vajadusel
  • Esinevate rikete kõrvaldamine ja seadmete tehniline hooldamine

Ootused kandidaadile

  • Erialane, kesk-eri haridus või vastava töö kogemus
  • Oskused arvutiga juhitavate seadmete häälestamisel
  • Plastivalu tehnoloogia tundmine
  • Inglise keele oskus seadmete arvutite kasutamiseks

Ettevõte pakub

  • Tööd kiirelt arenevas firmas
  • Meeldivat kollektiivi

Lisainfo

  • Töö toimub kolmes vahetuses
  • Võimalus töötada ka laupäevadel ja pühapäevadel

Tööpakkumise number
#23625

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
2. september 2003

Bladhs Eesti AS on plasttooteid tootva Rootsi kontserni ITAB PLAST AB tütarettevõte. Eestis alustati tegevust 1999 aastal.

Vaata rohkem