Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26681

Plastivalaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Plastmassdetailide valamine
  • Toodangu viimistlemine ja kraatide eemaldamine, jäätmete lõikamine ning sorteerimine
  • Toodangu pakkimine
  • Jäätmete purustamine, purustusseadmete puhastamine
  • Toodangu kvaliteedi kontroll

Ootused kandidaadile

  • Kesk haridus või vastava töö kogemus
  • Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Väljaõppe võimalust

Lisainfo

  • Töö toimub kahes vahetuses
  • Töö sobib rohkem naisterahvale

Tööpakkumise number
#26681