Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #83764

Plastikeevitaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • polüetüleenkile keevitamine etteantud programmi järgi ning keevitusmasina seadistamine vastavalt tööülesandele;
  • tööprotsessi käigus pidevalt toodangu jälgimine, pidev kontroll keevitusmasinaga valmistatud toodangu koguste ja kvaliteedi vastavuse üle, vajadusel pöördumine vahetuse vanema, tsehhijuhataja, tootekontrolliosakonna töötajate poole;
  • keevitusmasinaga valmistatud toodangu õige pakkimine;

Ootused kandidaadile

  • hea rutiinitaluvus
  • täpsus, korrektsus
  • valmisolek töötada vahetustega

  • Väljaõpe kohapeal kuni 2 kuud (mille kestel makstakse töötasu)
  • huvitavat ja mitmekesist tööd

Lisainfo

Tööpakkumise number
#83764

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2006

CVKeskus.ee klient

Kile ja kilepakendite toomine

Vaata rohkem