Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63390

Plastigranuleerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Polüetüleenkile tehnoloogiliste jäätmete purustamine ning regranuleerimine spetsiaalse masina abil

  • sorteerib ümbertöödeldavad kilejäätmed ja valmistab need purustamiseks ette;
  • seadistab granuleerimismasina tööks;
  • jälgib ja reguleerib granuleerimismasina tööd.

Ootused kandidaadile

Tehniline taip, kohusetundlikkus, hea tervis.
Vähemalt keskharidus.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd arenevas meeskonnas.
Väljaõpet kohapeal kuni 2 kuud, mille kestel makstakse töötasu.
Heade töötulemuste eest lisaks töötasule ka tulemustasu.

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel 12-tunniste vahetustega.

Tööpakkumise number
#63390