Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536891

Plasti survevalu tootmisliini operaator (VIIMSIS)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Enko VIIMSI tehas soovib leida oma meeskonda kiiret ja õppimisvõimelist operaatorit.

Plasti survevalu tootmisliini operaatori põhiülesanneteks on:
- toodangu loendamine/kaalumine, sorteerimine, pakendamine, markeerimine ja ladustamine,
- toodangu viimistlemine,
- valmistava toodangu kvaliteedi kontroll,
- aruandlus- ja töödokumentatsiooni täitmine.

Ootused kandidaadile

- soovitav töökogemus survevalu tootmisliini operaatorina,
- valmisolek töötada vahetustes,
- valmisolek meeskonnatööks,
- ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
- tööriietust
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Lisainfo:
Töökoht asub Viimsis Tulbiaia tee 3.
Kandideerimise eelduseks on CV saatmine.
Ühendust võetakse vaid sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#536891

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
23. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem