Plasmalõikuspingi operaator VIP1

POMEMET OÜ

Tööpakkumise number

595307

Pomemet OÜ Plasmalõikuspingi operaator

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on plasmapingi tellimustööde kvaliteetne, õigeaegne ja efektiivne teostamine. Sa lõikad detaile vastavalt programmilehtedele ja teed kvaliteedikontrolli.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meile hästi kui Sul on varasem tootmisettevõttes töötamise kogemus, plasmapingi käsitlemise oskus, tehnoloogilise dokumentatsiooni lugemise oskus ja hea füüsilise koormuse taluvus.

Omalt poolt pakume Sulle tuge sisse-elamisel, kindlat ja pikaajalist töökohta, head töötasu, ühiseid üritusi ja sportimisvõimalusi.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
6. mai 2019
Soovin kandideerida

Plasmalõikuspingi operaator

POMEMET OÜ

OÜ Pomemet tegutseb aastast 1996 ning on juhtiv kõrge kvaliteediga ja vastupidavate ehitusmasinate lisaseadmete tootja. Meie suuremad tootegrupid on kopad, lumesahad, kiirkinnitused ja tänavapuhastusharjad. Parimad tooted tulevad Meie parimatelt inimestelt.

Avan ettevõtte profiili