Plasmalõikuse operaator (Оператор плазма резательного станка)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458026

Tööpakkumise number

458026

Töö kirjeldus

Plasmalõikuse operaatori peamisteks tööülesanneteks on:
• detailide lõikamine programmjuhtimisega plasmalõikepingil (Messer), vastavalt toote joonistele ja esitatud kvaliteedinõuetele.
• tööohutusnõuete järgimine.
• tööpingi igapäevane hooldamine ja töökorras hoidmine
Основная работа оператора плазмы:
• Резка изделий на плазма резательном станке Messer, согласно чертежам и требованием по качеству.
• Соблюдение правил техники безопасности.
• Ежедневное обслуживание станков, а также содержание их в чистоте.

Nõudmised kandidaadile

Eelnevat töökogemust lehelõikepingi operaatorina, vähemalt 1 aasta.
• tehnilise dokumentatsiooni ja jooniste lugemise oskust.
• teadmisi metallide tööstuses.
• oskusi kasutada mõõteriistu.
• vastutust ja kohusetunnet.
•Опыт работы оператором плазма резательного станка минимум 1 год.
• Навыки чтения чертежей и технической документации.
• Знания в металлопроизводстве.
• Умение пользоваться измерительным инструментом.
• Ответственность и дисциплина.

• Pikaajalist stabiilset töösuhet rahvusvahelises ettevõttes. (Долгосрочные и стабильные отношения в международной компании)
• Konkurentsivõimelist ja tööle väärilist töötasu. (Конкурентоспособную заработную плату.)
• Häid töö- ja olmetingimusi. (Хорошую работу, а также условия.)
• Tööriietust. (Рабочую одежду.)
• Toetust sportimisele. (Компенсация на занятия спортом.)
• Ettevõttes on oma söökla. (На предприятии своя столовая.)

Tööaeg graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2017
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2017