Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53108

Planograaf

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ETK kaubanduskettide kauplusepinna planeerimine.
Kaupade paigutuse ( planogrammide ) koostamine.
Kaupade väljapanekute optimaalse lahenduse väljatöötamine.
ETK kaubandusketti lülituvate kaupluste ülevaatus, tehnoloogiate planeerimine.
Ketikaupluste töötajatele kauplusepinna planeerimis- ja väljapanekualase koolituse välja töötamine, ellu viimine ja kontroll.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt majandusalane kõrgharidus ( või kõrgharidus omandamisel ).
Väga hea arvuti kasutamise oskus.
Andmebaaside ja infohankimisvõimaluste kasutamisoskus.
Väga hea analüüsi- ja planeerimisoskus.
Täpsus, algatusvõime ja loovus.
Vastutus- ja kohusetundlikkus.
Hea suhtlemisoskus.
Iseseisvalt töötamise oskus.
Väga hea eesti ning hea inglise keele oskus.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus analoogsel ametikohal, samuti teadmised jaekaubandusturust ning jaekaubanduskettidest.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
Eneseteostus- ja arenemisvõimalust.
Kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Palume CV`le lisada kaaskiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#53108
Planograaf