2023-08-23 14:48:55

Planeeringute osakonna projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kahte projektijuhti, kellest ühte projektijuhti otsime tähtajaliselt puuduva ametniku asendamise ajaks orienteeruvalt 2 aastaks.

Projektijuhi põhiülesanneteks on:
• riigiteede ehitusprojektide koostamise aluseks olevate projekteerimistingimuste menetluse korraldamine;
• riigiteede ehitusprojektide koostamise korraldamine, sh koostamise administratiivne, rahaline ja tehniline juhtimine;
• osalemine riigi teedevõrgu perspektiivplaneerimises;
• osalemine riigiteede planeerimise ja projekteerimisega seotud õigusaktide ning juhendite väljatöötamisel;
• osalemine teedevõrgu planeerimisega ja projekteerimisega seotud töögruppide töös.

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on:
• teedeehitusalane kõrgharidus;
• varasem valdkondlik töökogemus, sh ehitusprojektide koostamise juhtimise kogemus;
• inglise keele oskus heal suhtlemistasemel;
• projekteerimistarkvarade kasutamise oskus.

Tulevaselt kolleegilt ootame initsiatiivikust, ajaplaneerimise oskust, väga head koostöö- ja eneseväljendusoskust ning tulemustele orienteeritust.

Pakume võimalust kaasa aidata teehoiukava eesmärkide täitmisele, osaleda riigisiseses ja rahvusvahelises koostöös ning paindlikkust töötingimustes ja töökoha valikul. Projektijuht on planeeringute osakonna liige, kes saab osa Maanteeameti väärtuspakkumisest https://www.mnt.ee/et/ametist/amet-kui-tooandja.