Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308200

Planeeringute osakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootused kandidaadile

Lisainfo

PLANEERINGUTE  OSAKONNA  PEASPETSIALIST

kelle põhiülesanneteks on:
teedeprojektide ettevalmistamise korraldamine;
maanteedega seotud planeeringute ja projektide kooskõlastamise korraldamine;
osalemine teedevõrgu arengu perspektiivplaneerimisel.

Nõuded kandidaadile:

  •          teedealane kõrgharidus
  •          erialane töökogemus teede ja/või sildade projektide ettevalmistusel
  •          eesti keele oskus C1 tasemel (kõrgtase)  ning vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keel) oskus  kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
  •          infotehnoloogia seadmete ja kontoritöö tarkvara kasutamise oskus
  •          hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  •          korrektsus töös, usaldusväärsus ja kõrge pingetaluvus

Kasuks tuleb:
  •            projektijuhtimise kogemus
  •            planeeringute koostamise kogemus
  •            üldised teadmised avaliku sektori toimimise põhimõtetest

Omaltpoolt pakume:
  •          vaheldusrikast ja suurt vastutust nõudvat tööd
  •          mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi
  •          asjatundlikku kollektiivi ideede teostamiseks
  •          kaasaegseid töötingimusi

Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri ja CV  hiljemalt 19.05.2013  CV-Keskuse kaudu või Maanteeameti personaliosakonda aadressil Pärnu mnt 463A, 10916 Tallinn või
e-posti aadressil personal[at]mnt.ee.
Lisainfo telefonil  53735934 (planeeringute osakonna juhataja Tõnis Tagger) või 630 4804 (põhja regiooni planeeringute osakonna juhataja Lembit Anemaa).

Tööpakkumise number
#308200

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Vaata rohkem