Värsked tööpakkumised

Planeeringute osakonna nõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 176056

Tööpakkumise number

176056

Töö kirjeldus

• Eesti üleriigilise planeeringu koostamine ja sellega seotud metoodikate väljatöötamine;
• planeeringutega seotud strateegiliste dokumentide väljatöötamine;
• maakonnaplaneeringute koostamise üle järelevalve teostamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• omad magistrikraadi või sellele vastavat kvalifikatsiooni soovitavalt arhitektuuri, ruumilise planeerimise või geograafia erialal;
• Sul on vähemalt kolmeaastane eelnev töökogemus ametikoha tegevusvaldkonnas;
• valdad eesti keelt kõrgtasemel ning vähemalt kahte võõrkeelt kesktasemel;
• Sind iseloomustab strateegiline mõtlemine, hea läbirääkimiste pidamise oskus ning kõrge stressitaluvus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• strateegilist mõtlemist eeldavat tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
• koostöö tegemise võimalust erinevate ametiasutustega.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pagari 1, Tallinn.

Kandideerimiseks palume sul CV Keskuse vahendusel saata elulookirjeldus ja motiveeritud sooviavaldus, kuhu oleks märgitud ka palgasoov.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 502 6191 (Liisa Pakosta, planeeringute osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
21. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
31. märts 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.