Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246755

Planeerimisspetsialist

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on üldplaneeringu, teemaplaneeringute ja detailplaneeringute menetlemise korraldamine ja keskkonnamõjude hindamisega seotud
toimingute teostamine.

Ootused kandidaadile

erialane kõrgharidus (arhitektuuri või maastikuarhitektuuri)
eesti keele oskus kõrgtasemel, soovitavalt ühe võõrkeele oskus suhtustasandil
hea analüüsi- ja tulemuste prognoosimisvõime
iseseisvus- ja algatusvõime
teadmised planeeringute menetlemisprotsessist ja vastavast seadusandlusest
teenistuskogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses
kohusetunne, koostöövalmidus, aktiivsus ja hea suhtlemisoskus
hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
enesetäiendamise võimalusi
sõbralikku kollektiivi
konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kandideerimiseks saata hiljemalt 15.01.2012.a oma sooviavaldus ja CV aadressile: Otepää Vallavalitsus, Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ või e-maili aadressile
vald(at)otepaa.ee
Lisainfo tel: 76 64 821; 5342 0101

Tööpakkumise number
#246755

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2011

Otepää vald on Valgamaal asuv omavalitsus,kus elab 4162 inimest. Vallavalitsus on valla ametiasutus, mille ülesandeks on kohaliku elu küsimuste lahendamine
ja seadusest või lepingust tulenevate riiklike kohustuste täitmine.

Vaata rohkem