Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140877

Planeerimisspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

planeerimisprojektide koostamine
planeerimistööde korraldamine
hangete läbiviimine
planeerimisalane nõustamine
planeerimisdokumentatsiooni haldamine
planeerimisdokumentatsiooni kooskõlastamistega seotud asjaajamine
planeerimise pakkumisdokumentide ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

aktiivne ellusuhtumine
algatus- ja vastutusvõime
ametialane kompetentsus
arvuti kasutamise oskus
eelnev erialane töökogemus
eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt ühe võõrkeele oskus
planeerimisalane normide ja seadusandluse tundmine
geomaatika, kartograafia või maastikuarhitektuuri alane kutse- või kõrgharidus
planeeringute koostamiseks sobiva tarkvara tundmine (AutoCAD, MapInfo)
tööde planeerimise ja ressursside kasutamise oskus
töökus, kohuse- ja vastutustunne
valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

fikseeritud palka + lisatasu
arenemis- ja täiendamisvõimalust
asjalikku meeskonda
vastutusrikast, huvitavat ja mitmekesist tööd
mõnusat meeskonda
täienduskoolitusi

Tööpakkumise number
#140877

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Arhitektuurne ja tehniline projekteerimine
Strateegiline planeerimine, üld- ja detailplaneeringud

Vaata rohkem