Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328417

Planeerimisspetsialist (lapsehoolduspuhkusel oleva ametniku asendaja)

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Detailplaneeringute menetlemise korraldamine ja keskkonnamõjude hindamisega seotud toimingute teostamine.

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus (arhitektuuri või maastikuarhitektuuri alane)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, soovitavalt ühe võõrkeele oskus suhtustasandil
  • hea analüüsi- ja tulemuste prognoosimisvõime
  • iseseisvus ja algatusvõime
  • teadmised planeeringute menetlemisprotsessist ja vastavast seadusandlusest
  • teenistuskogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses

Kasuks tuleb:
  • kohusetunne, koostöövalmidus, aktiivsus ja hea suhtlemisoskus
  • hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • enesetäiendamise võimalusi
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kandideerimiseks saata hiljemalt 17.01.2014.a oma sooviavaldus, CV, palgasoov ja motivatsioonikiri aadressile: Otepää Vallavalitsus, Lipuväljak 13, 67405
OTEPÄÄ või e-maili aadressile vald(at)otepaa.ee
Lisainfo tel: 766 4810; 5303 3035

Tööpakkumise number
#328417

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem