Värsked tööpakkumised

Planeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125843

Tööpakkumise number

125843

Töö kirjeldus

Planeerija töö peamine eesmärk on tagada õigeaegne teavitamine kliendi tellimustest ja plaanidest, infovahetus kliendiga tootmiskorralduslike küsimuste osas ning arvelduste korraldamine kliendiga. Tööülesannete hulka kuulub ka tootmise planeerimine.Ta annab õigeaegselt välja tootmistellimused ja vajadusel teeb ümberplaneeringuid. Planeerija suhtleb igapäevaselt klientidega ja toomise korraldajatega. Ta töötab ühes meeskonnas ostja, toote juhi, tootmisüksuse juhi ja peaplaneerijaga. Hangib tellimused ja nende muudatused ning sisestab need tootmishaldusprogrammi; vaatab regulaarselt üle ja analüüsib toote omahinda ja müügihindu, korrastab andmebaasi, esitab kokkulepitud aruandeid.

Nõudmised kandidaadile

Planeerija on lõpetanud rakenduskõrgkooli või ülikooli. Et selles töös edukas olla tuleb õppida kasutama juhtimisprogrammi Monitor, mõistma kliendi vajadusi ja tootmise võimalusi. Eduks on vajalik majanduslik-, logistika-, tootmise või finantsharidus. Hädavajalik on hea inglise keele oskus.Kommunikatsioon ettevõtte sees kliendihaldurite ja klientidega toimub inglise keeles. Kasuks tuleb vene keele mõistmine.

Kui soovid töötada rahvusvahelises meeskonnas, ennast äriliselt uuele tasemele viia ning aidata meie kliente areneda koos meiega, siis sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi meie tugevas rahvusvahelises ettevõttes.Tööalast koolitust - meie juures õpid ära kõik vajalikud teadmised ja oskused. Huvitavat ja vastutusrikast tööd, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege. Rahvusvahelise koostöö kogemusi. Töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.
Kui tundsid eelpool kirja pandus vähemalt osaliselt ära ennast, siis ootame sind kandideerima.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
28. september 2007

AS Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte, mis kuuluv Hallberg- Sekrom Fabriks Gruppi. HSF grupp tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Hiinas. Tarkonis töötab 530 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 sertifikaate.