Värsked tööpakkumised

Plaatija/remondimees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62887

Tööpakkumise number

62887

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on saunaruumide, vannitubade ja WC-ruumide remonditööde teostamine : plaatimine, vee-isolatsiooni tegemine, saunalavade ja vannitoamööbli paigaldamine; mõnedel objektidel ka köögimööbli paigaldamine. Töö on iseseisev; eraisikute elamuobjektidel.

Töökoht asub Soomes, Helsingis.

Nõudmised kandidaadile

  • vastav töökogemus;
  • hea plaatimis-ja vee-isolatsiooni tegemise oskus;
  • kohusetunne ja korrektsus ning ausus ja töökus;
  • kasuks tuleb soome keele oskus;
  • oma auto kasutamise võimalus;
  • oma tööriistade olemasolu (plaadilõikur, akutrell jne);
  • valmidus teha tükitööd;

Ettevõte pakub

  • head töökeskkonda ja pikaajalist töösuhet;
  • tööriietust ja turvakingasid tööandja poolt;
  • palka 10,49 €/h bruto + söögiraha 7,50 €/päev;
  • tööriistakompensatsiooni + TES järgset autokompensatsiooni;
  • Soome sotsiaalkindlustust (töötaja osa maksetest c. 5% palgast)
  • abi korteri leidmisel (töötajatele 2-3 peale korter);

Lisainfo

Saada oma cv ! Võtame Sinuga sobivuse korral ühendust !

KÕIK UNIQ U TÖÖPAKKUMISED EI JÕUA ALATI KUULUTUSE VORMI - KÜSI KINDLASTI LISA JA REGISTREERI ENNAST MEIE ANDMEBAASI !

Vaata lisa : www.uniq-u.com

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. märts 2006
Kuulutus sisestati:
22. märts 2006

Uniq U on rahvusvaheline personaliteenuseid pakkuv firma. Otsime pidevalt eri valdkondade oskajaid ja spetsialiste.

Värbame töötajaid ja pakume erinevaid personaliteenuseid meie klientettevõtetele ja koostööpartneritele.