Värsked tööpakkumised

Plaatija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505487

Tööpakkumise number

505487

Töö kirjeldus

Pakume plaatimistööd Soomes Helsingi piirkonnas eelneva töökogemusega plaatijale.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus
- motiveeritus ning töötahe
- karske eluviis

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus Soomes
- kehtiv Soome tööturvalisuskaart
- oma tööriistade olemasolu ja sõiduauto kasutamise võimalus

- stabiilset ja kindlat tööandjat ( Firma omab AA-sertifikaati)
- tööriideid ja nõutavaid ohutusvahendeid
- Soome standarditele vastavat, ausat ja õigeaegselt makstud töötasu
- sobivusel pikaajalist töösuhet ja võimalust saada tähtajatu tööleping
- abi nõutavate tööohutuskaartide muretsemisel ja elamispinna leidmisel
- abi veronumbri ning henkylötunnuse saamisel

Lisainfo

Kiire ja positiivse vastuse saamiseks ainult cv saatmisest ei piisa. Helistage ka numbril +372 530 000 53 või +358407368899

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
6. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
7. november 2017

Tegutsedes Soome ehitusturul alates 2009. aastast oleme paika pannud oma põhiväärtused - kõrged nõudmised kvaliteedile, tellija soovidega arvestamine, professionaalne meeskond, tähtaegadest kinnipidamine ja ausalt makstud töötasu töötajatele.
RBR Rakennus OY peamiseks tegevusvaldkonnaks on üldehitus. Suudame pakkuda tellijale usaldusväärset, kvaliteetset ja komplektset ehitusalast teenust.