Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347169

Plaatija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö Helsingis.
Peale cv saatmist kindlasti ka helistage numbril +372 530 000 53 või +358407368899.

Ootused kandidaadile

Tööturvakaart
Eelnev töökogemus.
Iseseisva töö oskus.
Oma põhitööriistade olemasolu.
Isikliku auto kasutusvõimalus.

Kasuks tuleb:
Erialane koolitus või haridus.

Ettevõte pakub

Stabiilset palgasüsteemi ja õigeaegselt makstud töötasu.
Vajadusel aitame elukoha leidmisel.
Stabiilset ja pikaajalist töösuhet.
Paindliku ja osalise tööajaga töötamise võimalust.

Lisainfo

Kiire ja positiivse vastuse saamiseks ainult cv saatmisest ei piisa. Helistage ka numbril +372 530 000 53 või +358407368899 ja räägime asjast lähemalt.

Tööpakkumise number
#347169

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Tegutsedes Soome ehitusturul alates 2009. aastast oleme paika pannud oma põhiväärtused - kõrged nõudmised kvaliteedile, tellija soovidega arvestamine, professionaalne meeskond, tähtaegadest kinnipidamine ja ausalt makstud töötasu töötajatele.
RBR Rakennus OY peamiseks tegevusvaldkonnaks on üldehitus. Suudame pakkuda tellijale usaldusväärset, kvaliteetset ja komplektset ehitusalast teenust.

Vaata rohkem

Plaatija