Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176319

Plaatija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime seoses töömahu suurenemisega plaatijat.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame soomekeele valdamist, varasemat töökogemust antud ametialal, tahtmist tööd teha, positiivset ellusuhtumist ning samuti võimet tulla toime pingelistes olukordades.

Abistame elukohaga, pakume võimalust end arendada naaberriigis ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kui Sina oled julge pealehakkamise ning rõõmsa ellusuhtumisega inimene, kes valdab soome keelt ning sul on töökogemus eelpool mainitud valdkonnas, siis oled Sina inimene, keda ootame oma meeldiva rahvusvahelise kollektiiviga liituma!

Tööpakkumise number
#176319

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2009

Tööjõu rendiga tegelev ettevõte Hiltton OÜ asub Tallinnas ning selle soomlastest omanikud on antud valdkonnas pika töökogemusega.

Vaata rohkem

Plaatija