https://www.cvkeskus.ee/716026

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716026
Veebipõhine värbamine

Plaatija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

Plaatimistööd ja plaatimistöödega kaasnevad eeltööd.


Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus,kohusetundlikus.

Tööturvalisuskaardi olemasolu.

EU kodakondsus


Ettevõte pakub

Aastaringset tööd .

Majutus,tööriistad,tööriided,kütuse ja laevepiletite kompesatsioon.


Tööpakkumise number
#716026
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Plaatija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!