Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430274

Plaatija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ette OY võtab tööle 4 plaatijat. Tööd toimuvad Soomes, Uusimaa piirkonnas.

Ootused kandidaadile

Nõutavad tingimused:
*oskus iseseisvalt tööd teha;
*Roheline kaart ehk Työturvalisuuskortti;
*Soome Henkilötunnus (isikukood) ja Veronumero (maksunumber);
*Isiklikud tööriistad ning transpordi olemasolu;
*Kasuks tuleb soome keele oskus ning VVT-kortti (hüdroisolatsiooni paigaldaja kaart).

Vajadusel aitame dokumentide kordaajamisel ja elukoha leidmisel.

Tükitöö hind: 16eur m2 (sisaldab hüdroisolatsiooni, plaatimist ja vuukimist)

Tööpakkumise number
#430274

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 16 €/tunnis
Kuulutus aegub:
6. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Plaatija