Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340617

Plaatija

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kiiresti vajatakse 3 kogenud plaatijat. Tegemist on plaatimistöödega erinevates puitelement majades. Tööd pakutakse hea sobivuse ja tahte korral pikemaks ajaks.

Ootused kandidaadile

  • Vajalik eelnev töökogemus vähemalt 3 aastat plaatijana ja töökogemus välisriigis
  • Erialane koolitus või haridus
  • Tugev töötahe, motiveeritus, hea füüsiline vorm, iseseisvad tööoskused
  • Inglise või skandinaavia keele oskus
  • B- kategooria juhiload ja oma auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • Korralikku palka
  • Paindlikku töögraafikut, stabiilset ja pikaajalist töösuhet
  • Töörietust ja turvavahendeid
  • Aitame elamispinna leidmisel ja kõikide vajalike dokumentide vormistamisel

Lisainfo

Oodatud on ainult Euroopa passiga CV-d. Saatke palun CV inglise keeles ja lisaks palume lisada soovitaja eelnevast töökohast.

Tagasisidet anname ainult nendele kanditeerijatele kes vastavad esitatud nõudmistele.

Tööpakkumise number
#340617

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. mai 2014
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2014

Idea Bygg AS on 20 töötajaga edukas Trondheimis, Norras asuv väikeettevõtte. Peamisteks tegevusharudeks on puitmajade ehitamine ja lisaks pakume erinevaid sisetöid.

Vaata rohkem

Plaatija