Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211540

Plaatija ("kosteat tilat")

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Helsingi linnas otsitakse kogemustega plaatijaid. Tööd pakutakse 5-le plaatijale või brigaadile. Töö seisneb korrusmajade korterite wc -de plaatimises ( "joskus pohjatööd tehty, pitä tehdä praimeri, vesieristys, laatoitus, saumat-kulmat). Esimene etapp, 32 korteri san-tehnilised ruumid.

Ootused kandidaadile

Soomes töötamise kogemus, piisav ala kogemus (min. 5a.), "kosteat tilat" kogemus.

Ametlikku lepingut, palk tükitöö (14 eur/m2) alusel, eeltööd 11.50 eur/h, tasuta majutust individuaalelamus, kaugus tööle 8 km.

Lisainfo

Kirjeldage tehtud objekte (hea oleks, kui soomes). Kasuks tuleb soovitajate olemasolu.

NB! TÖÖ ALGAB KOHESELT!

Tööpakkumise number
#211540

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. november 2010
Kuulutus sisestati:
7. november 2010

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131

Vaata rohkem