Värsked tööpakkumised

Plaatija eriala kutseõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 567395

Tööpakkumise number

567395

Firma nimi peidetud Plaatija eriala kutseõpetaja

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärk on toetada õppija arengut, tagada õppetöö toimumine ja õpilaste võimetekohane areng lähtudes õppekavast.
Õpe toimub Tartu Vanglas

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on vähemalt erialane keskeriharidus ja/või 2-aastane erialane töökogemus. Sul on väga hea koostöö- ja suhtlemisoskus ning hea kohanemisvõime. Eesti keelt valdad kõrgtasemel. Kasuks tuleb vene keele oskus ja pedagoogiline ettevalmistus (või valmisolek selle omandamiseks).

Omaltpoolt pakume vajalikku toetusprogrammi, toetavaid kolleege ning tähendusega tööd. Taastumiseks on meil mitmekesised võimalused sportimiseks ning ühtlasi saab Sulle osaks 56-päevane puhkus.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
14. november 2018