Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289496

Plaadisae operaator

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

puitplaatide täpne lõikamine saekavade järgi
saekavade koostamine, optimeerimine
toodete kvaliteedi kontrollimine ja tagamine
toodete joonistele vastavuse kontroll

Ootused kandidaadile

kasuks tuleb eelnev töökogemus mööblitööstuses
kohusetundlikkus
hea pingetaluvus
kiire õppimisvõimega

Ettevõte pakub

ajakohast töökeskkonda
töötasu vastavalt töötulemusele
tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo

Töö toimub vahetustega
Aitame transpordi korraldamisel

Tööpakkumise number
#289496

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2012

CVKeskus.ee klient

Halver on mööblit ja mööblikomponente tootev ettvõte.
Halveri tootmisüksused asuvad Haljalas Lääne-Virumaal ja Kosel Harjumaal.
Halver Mööbel OÜ Kose tehase põhitegevusalaks on olnud 1992 aastast büroo-, kodu- ja eritellimusmööbli valmistamine vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.
Halver Puit OÜ Haljala tehase põhitegevusalaks on alates aastast 1999 pehmemööbli karkassi tootmine.
2012 aasta kevadel alustasime korpusmööbli tootmisega Haljala tehases Lääne-Virumaal.
Valdav osa kogu toodangust turustatakse Soomes ja Rootsis.
Hetkel annab Halver tööd 80 inimesele.

Vaata rohkem