Plaadikookide valmistaja

EESTI LEIVATÖÖSTUS AS

Tööpakkumise number

597852

Töö kirjeldus

Pakume tööd plaadikookide valmistajale, kelle käe all valmivad Eesti Leivatööstuse ülimaitsvad plaadikoogid. Töö toimub ühes vahetuses graafiku alusel (nn pika ja lühikese nädala süsteemi alusel), tööpäev algab kell 8 ja on kuni 12 tundi pikk. Väljaõpe kohapeal.


Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat naudib küpsetamist, on tööle pühendunud, oskab aega hästi planeerida, on loova suhtumise ning väga hea käega. Kasuks tuleb varasem töökogemus kondiitri- või pagaritööstuses.


Ettevõte pakub

Toetavat ning sõbralikku meeskonda, stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning motiveerivat töötasu.Lisainfo

Eelistame kandidaate, kes saavad kohe täiskohaga tööle asuda ning kes on valmis panustama pikemaks perioodiks.

Võtame ühendust vaid nende kandidaatidega, kellega soovime kohtuda vestlusel.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
16. mai 2019
Soovin kandideerida

Plaadikookide valmistaja


EESTI LEIVATÖÖSTUS AS

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi leiva- ja pagaritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.

Avan ettevõtte profiili