Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #94021

Pizzaveo dispetser

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööülesandeks on pizzatellimuste vastuvõtmine, tellimuse komplekteerimine ja väljastamine autojuhile.

Ootused kandidaadile

Eeldame kliendisõbralikkust, kohusetundlikkust ja korrektsust.

Omaltpoolt pakume sõbralikku töökeskkonda ja vaheldusrikast teenindustööd.

Lisainfo

Töö toimub vahetustega. Nädala sees on tööpäevade algus kell 17.00 ja lõpp 02.00 .
Nädalavahetustel kojuvedu avatud ööpäev läbi. Töö nädalavahetuse graafiku alusel..

Tööpakkumise number
#94021

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 30 - 35 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. märts 2007
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2007

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud. Ettevõtte pakub Tartu linnas ka pizzade kojuveo võimalust.

Vaata rohkem