Värsked tööpakkumised

Pizzaveo dispetser

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85455

Tööpakkumise number

85455

Töö kirjeldus

Põhitööülesandeks on pizzatellimuste vastuvõtmine,tellimuse komplekterimine ja väljastamine autojuhile.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kliendisõbralikkust (klient on kuningas),kohusetundlikkust ja korrektsust.

Omaltpoolt pakume sõbralikku töökeskkonda ja vaheldusrikast teenindustööd.

Lisainfo

Töö toimub vahetustega.Nädala sees on tööpäevade algus kell 17.00 ja lõpp 02.00 .
Nädalavahetustel on teine graafik.Sobib hästi tudengitele.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
15. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
15. november 2006
Brutopalk:
Alates 23 kuni 25 EEK tunnis

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud. Ettevõtte pakub Tartu linnas ka pizzade kojuveo võimalust.