Värsked tööpakkumised

Pizzavalmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119082

Tööpakkumise number

119082

Töö kirjeldus

Pizzade valmistamine
Eelnev töökogemus ei ole vajalik, väljaõpe toimub kohapeal.
Töö toimub graafiku alusel argipäeviti ja nädalavahetusel.
Võimalik töötada osalise tööajaga.
Teretulnud on ka pizzavalmistamise õpilased

Nõudmised kandidaadile

Eeldame head pingetaluvust, kiirust, kohusetundlikkust, valmisolekut meeskonnatööks.
Vanust üle 22 e.a.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus toitlustuse alal.

Pakume tööd kiiresti arenevas ettevõttes, tööle vastavat tasu ja sõbralikku töökollektiivi.
Töötulemustele vastavat töötasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. september 2007
Kuulutus sisestati:
11. august 2007
Brutopalk:
Alates 7000 kuni 9000 EEK kuus

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud ja kaugtoitlustamine.