2023-08-23 14:48:55

Pizzavalmistaja, pizzavalmistaja abiline

CVKeskus.ee klient
700 - 1100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda usinaid pizzavalmistajaid ja pizzavalmistaja abilisi. Töö sisuks on pizzade valmistamine vastavalt tellimusele. Töö on nii päevases kui õhtuses vahetuses. Päevane vahetus 06.00-16.00, õhtune vahetus 16.00-01.00 E-P. Graafiku koostamisel arvestame võimalusel kandidaadi soove.
Võimalus töötada ka pizzavalmistaja abilisena kelle tööülesandeks on ettevalmistustööd.
Kogenud pizzavalmistajal võimalik töötada pizzakatjana päevase tööajaga.
Peale väljaõpet võimalik töötada osalise tööajaga.
Vajadusel väljaõpe kohapeal. Väljaõppe aeg kuni 1 kuud.
Töötasu kätte: õpiajal ja abilisel 3-3.4-€/h, peale õpiaega 3.4-3.8€/h, kogend pizzavalmistajal 3.8-4.4€/h.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Käelist kiirust ja täpsust, pingetaluvust, korrektsust töös.
Kasuks tuleb töökogemus toitlustuses.
Eesti keele oskust.

Töötasu peale õpiaega vastavalt töötulemustele ja valmistatud toodangu mahule.
Soodustusi omatoodangu ostmisel.
Õhtuse kojusõidu kompensatsiooni.
Soodushinnaga toitlustamist kohapeal.
Lisatasu õhtuses vahetuses töötamisel.

Lisainfo

Vajadusel pakume väljaõpet kohapeal (väljaõppeperiood kuni 1-2 kuud),
Võimalik töötada ka osalise tööajaga