Värsked tööpakkumised

Pizzatellimuste vastuvõtja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213004

Tööpakkumise number

213004

Töö kirjeldus

Põhitööülesandeks on pizzatellimuste vastuvõtmine, kliendisuhtlus, aktiivne telefonimüük, tellimuse komplekteerimine ja väljastamine autojuhile. Vajadusel Reinu Toidukaubad OÜ toodangu pakkimine ja komplekteerimine vastavalt komplekteerimislehtedele

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kliendisõbralikkust, kohusetundlikkust ja korrektsust.
Suhtlemisjulgust.
Vanust üle 25 eluaasta.
Valmisolekut vahetustega ja õhtuseks-öiseks tööks.
Kasuks tuleb eelnev müügitöö-, kliendisuhtluskogemus ja müügitöökoolitus.

Pakume sõbralikku töökeskkonda ja vaheldusrikast teenindustööd.
Töötulemustest sõltuvat töötasu.
Ettevõtte sisesid ühisüritusi.
Meeldivaid töökaaslasi.

Lisainfo

Töö toimub vahetustega.P-N on tööpäevade algus kell 14.30 ja lõpp 02.00 .
R-L kojuvedu avatud kuni 05.00 Töö graafiku alusel.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
23. november 2010

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud. Ettevõtte pakub Tartu linnas ka pizzade kojuveo teenust.